Aktualności

Rekrutacja

Rozpoczęliśmy rekrutację na tegoroczną III edycję Studium Terapii Gestalt – jesień 2020. Szczegółowe informacje znaleźć można w zakładce „Studium Terapii Gestalt”. Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie ankiet zgłoszeniowych dostępnych na naszej stronie internetowej.

Działalność Centrum

W związku z aktualną sytuacją, mając na uwadze bezpieczeństwo, informujemy o odwołaniu wszystkich zajęć grupowych oraz sesji stacjonarnych zaplanowanych na najbliższe tygodnie. Siedziba Centrum tymczasowo będzie zamknięta – w tym okresie oferujemy możliwość umawiania sesji psychoterapii indywidualnej online.

Wprowadzenie do Terapii Gestalt

Zapraszamy na jednodniowy warsztat rozwojowy kierowany do osób zainteresowanych modalnością Gestalt. Warsztat jest propozycją osobistego spotkania z innymi osobami i okazją do wypróbowania świeżej perspektywy w naszym kontakcie Ja-Ty.Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce „Warsztaty”.

Seminarium: Przeniesienie i Przeciwprzeniesienie

Seminarium adresowane do psychoterapeutów i counsellorów Gestalt chcących udoskonalić swoje umiejętności identyfikacji zjawisk przeniesienia i przeciwprzeniesienia i zainteresowanych ich praktyczną użytecznością w pracy z klientem/pacjentem. Zapraszamy również psychologów praktyków oraz terapeutów innych modalności zainteresowanych tym zagadnieniem. Dodatkowe informacje znajdą Państwo w zakładce „Warsztaty”.

Trening Interpersonalny

Zapraszamy osoby zainteresowane rozwojem i doskonaleniem umiejętności interpersonalnych, miękkich i komunikacyjnych do uczestnictwa w treningu interpersonalnym prowadzonym w Centrum w humanistycznym podejściu Gestalt. Najbliższy termin treningu: 9 – 13 października 2019. Więcej informacji w zakładce „Warsztaty”.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top