Aplikacja

Aplikacja

na 2-letnie Studium Terapii Gestalt ze specjalizacją pracy z osobami dorosłymi

Co zrobić?

1. Należy wypełnić ankietę zgłoszeniową:

Przycisk po prawej stronie ekranu umożliwia wypełnienie ankiety on-line dla osób zainteresowanych podjęciem nauki w Studium Terapii Gestalt.

Naciśnięcie przycisku „wypełnij na stronie” umożliwia nawiązanie bezpiecznego połączenia (https:), chronionego technologią DNSSEC i certyfikatem szyfrowania SSL.

Można też pobrać ankietę w formacie .doc, edytować ją, aż uznają ją Państwo za gotową i odesłać na adres: rekrutacja@gestalt-katowice.pl

2. Na wskazany w ankiecie adres e-mailowy wyślemy potwierdzenie przyjęcia Państwa zgłoszenia.

3. Nasz sekretariat lub jeden z trenerów/trenerek naszej kadry szkoleniowej skontaktuje się z Panią/Panem telefonicznie celem ustalenia indywidualnego terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

4. Pomyślne odbycie rozmowy kwalifikacyjnej – i witamy w gronie : )

5. Poprosimy Państwa o dokonanie wpłaty kwoty wpisowego na konto firmowe Śląskiej Szkoły Gestalt – jest to równoznaczne z zarezerwowaniem miejsca w grupie.

Prosimy nie dokonywać wpłat przed otrzymaniem z naszego biura potwierdzenia o Państwa przyjęciu na szkolenie.

Prosimy o szczególną uważność podczas uzupełniania pola adresu e-mail w formularzu dostępnym na stronie. W przypadku podania niepoprawnego adresu nie będziemy mieć możliwości by odpowiedzieć na Państwa zapytanie. Prosimy o ponowny kontakt – e-mailowy lub telefoniczny – w sytuacji przesłania formularza, a braku odpowiedzi ze strony Centrum.

Serdecznie zapraszamy. O przyjęciu decyduje również kolejność nadsyłania zgłoszeń.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top